Новини

Молитви

Ми раді повідомити, що наш фонд «Інлайт Україна» тепер розміщуватиме молитви на нашому сайті. Це свідчення нашої відданості всіма можливими способами підтримувати та розвивати нашу спільноту.

Ми розуміємо, що молитва може бути потужним інструментом для зцілення, розради та керівництва, і ми хочемо запропонувати цю послугу кожному, хто може її потребувати. Наша команда доклала багато зусиль, щоб створити першу молитву під назвою «Воїни світла», яка тепер доступна для будь-кого.

Назва молитви «Воїни світла» свідчить про те, що всі ми маємо силу долати труднощі та позитивно впливати на світ. Це гарне нагадування про те, що ми всі здатні давати світло навіть у найтемніші ситуації.

Ми сподіваємося, що ця молитва забезпечить певний комфорт і розраду тим, хто, можливо, переживає важкі часи, будь то фізичні, емоційні чи духовні. І ми готові найближчим часом додати більше молитов на наш веб-сайт.

У ці непевні часи як ніколи важливо об’єднатися для підтримки та співчуття. Ми вдячні за можливість запропонувати цю молитву та з нетерпінням чекаємо продовження служіння нашій спільноті всіма можливостями.